Сьогодні вишиванка – це не просто вишита сорочка, це могутня сила, яка віками береже нашу націю. Вишиванка є оберегом кожної української родини, де б ми не були, Вишиванка- символ незламності, символ сили та волі, який єднає українців по всьому світу.
Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за Україну, а цей особливий день принесе мир, щастя і спокій в кожну родину!
Найбільшим бажанням у цей день є одне – аби наші #Захисники змінили камуфляж на вишиванку. Аби наші діти у святковому вбранні безтурботно отримували освіту і творили майбутнє.
Нехай квітне Україна яскравими барвами у різноманітних вишивках сорочок.
Пам’ятаймо і шануймо українські традиції, пишаймося своїм минулим і тим, що ми – #українці!
Зі святом, з Днем Вишиванки!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)