![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Наша команда отримала кубок у номінації
#ВІДВАЖНІ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
З вітальним словами та побажанням найкращих результатів у змаганнях звернулися до здобувачів- спортсменів професійних закладів:
Марина Гаркава – заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Богдан БЄЛОВ, директор освітнього департаменту зазначив, що фізкультурно-оздоровчий захід – це рухова активність учнів профтехучилищ, пропаганда здорового способу життя серед юнацтва та молоді.
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f3c3.png)
Змагання складалися з шести естафет. Під час проведення використовували різноманітний інвентар: фішки, ключки, м’ячі, бронежилети, штучні міни та автомати.
![🖇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f587.png)
У підсумку усі команди нагородили кубками
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
в номінаціях: «Сильні», «Мужні», «Відважні» та «Спритні».
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Дякуємо організаторам за чудовий захід, сьогоденні естафети на силу духу і спритність, незабутні емоції, нагороди- кубки з номінаціями та чудові пам’ятні світлини!
![🤲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f932.png)
РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)