24 травня здобувачі освіти ДНЗ “Черкаське вище професійне училище”взяли активну участь з 3-ма навчальними закладами міста у спартакіаді #КРОК_ДО_ПЕРЕМОГИ
🏆Наша команда отримала кубок у номінації #ВІДВАЖНІ🇺🇦
У кожній команді було по 10 осіб. Змагання відбувалися у місті Черкаси на майданчику з кросфіту на пляжі Казбетський за ініціативи Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
💙💛З вітальним словами та побажанням найкращих результатів у змаганнях звернулися до здобувачів- спортсменів професійних закладів:
✅ Марина Гаркава – заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради
✅Богдан БЄЛОВ, директор освітнього департаменту зазначив, що фізкультурно-оздоровчий захід – це рухова активність учнів профтехучилищ, пропаганда здорового способу життя серед юнацтва та молоді.
🏃Змагання складалися з шести естафет. Під час проведення використовували різноманітний інвентар: фішки, ключки, м’ячі, бронежилети, штучні міни та автомати.
🖇️У підсумку усі команди нагородили кубками🏆 в номінаціях: «Сильні», «Мужні», «Відважні» та «Спритні».
🎁Під час вручення нагород переможцям Марина Олександрівна підкреслила, що #ПРОФТЕХОСВІТА_ЦЕ_СИЛА!💪🧑‍🍳
✨Дякуємо організаторам за чудовий захід, сьогоденні естафети на силу духу і спритність, незабутні емоції, нагороди- кубки з номінаціями та чудові пам’ятні світлини!
🤲РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ🇺🇦