🕯️День скорботи і вшанування памʼяті жертв війни в Україні Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто загинув внаслідок воєнної агресії. Це не тільки #ДЕНЬ_ПАМ_ЯТІ, це – нагадування про те, що людське життя – найвища цінність. 🇺🇦Ми зберігаємо у серці згадку про кожного, чиє життя підступно вкрала несправедливість війни… 💔🕯️ На полях боїв у тій війні загинуло понад 10 мільйонів українців, не народилися більше ніж 13 мільйонів дітей. Знищувалися цілі міста і села. Страждали цивільні люди. Вмирали діти. Біль українського народу не описати словами. Зараз ми бачимо на власні очі, що таке «війна». Відчуваємо, що означає «втрачати». Сьогодні, #483день_війни, потерпаючи від кривавої російської агресії, ми розуміємо і бачимо ціну свободи, миру та безпеки. Наші найкращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони і нашу свободу.

🕯️Вічна пам’ять загиблим…
🇺🇦Честь і слава живим героям!🤲