Державний навчальний заклад “Черкаське ВПУ” висловлює щиру подяку Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації в особі Валерія Данилевського за сприяння в отриманні гуманітарної допомоги від Фонду міжнародної солідарності в межах Програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його
державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією.
Сьогодні наш кабінет інформатики поповнився чотирнадцятьма новими ноутбуками,загальною вартістю 281831.62 грн. Це не тільки значно покращить матріально-технічну базу закладу, а й надасть можливість для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених дітей отримувати якісну освіту. Для учнів та викладачів – це не просто матеріальні цінності , а можливість навчати і навчатися на сучасній комп’ютерній техніці.
З повагою, колектив ДНЗ “ЧВПУ”!🇺🇦