Сьогодні ми пишаємось тим, що 136 кваліфікованих робітників отримали омріяну професію і зовсім скоро працюватимуть, зміцнюючи економіку нашої держави. За традицією привітати випускників прийшли їх батьки, керівники підприємств, друзі.
Хвилюючим моментом стало звернення з передової директора училища Сергій Воронов .
Розділити урочистості з нагоди випуску, на свято завітала Марина Гаркава , заступниця міського голови.
Від імені міського голови та від себе особисто, пані Марина, привітала випускників з важливою подією в їхньому житті. Почесна гостя вручила випускникам дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою.
Учні подякували всьому колективу за професіоналізм, за турботу та покликання бути наставниками.
Схиляємо голови перед памʼяттю героїв, які віддали життя на захисті нашої держави.
Дякуємо нашим мужнім захисникам за сьогоднішній день.
СЛАВА УКРАЇНІ!💙💛