Розвиток партнерських відносин з роботодавцями, налагодження співпраці із службами зайнятості;консультування психологів і юристів, фахівців служби зайнятості – одні з пріоритетних завдань Центру кар’єри ДНЗ “Черкаське вище професійне училище”.
В рамках роботи Центру, 8 вересня 2023 року, відбулася зустріч учнів за професією “Пекар;кондитер” із завідувачем виробництвом ПП “Імперіал плюс” пані Оленою Чорнобай та керівницею Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксаною ЩЕРБАК.
Обговорили:
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
– умови праці, вимоги роботодавця до працівників;
– важливість постійного розвитку у своїй галузі.
Хоч запланована зустріч прийшлася на час перебування учнів в укритті- це не завадило учасникам діалогу плідно поспілкуватися.![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)