Цього року День захисників і захисниць перенесено з 14 на 1 жовтня у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко- католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря. Адже це свято збігається з Покровою Пресвятої Богородиці, що не випадково.
Козаки — легендарне минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської та національної гідності й талановитості. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – #Козацька_Покрова.
Шануючи козацькі традиції, родина ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” зібралася сьогодні для проведення загальноучилищного спортивно- патріотичного заходу “Свято Козацької сили”. Приємним моментом для учнів та педагогів було вітання заступниці міського голови Марина Гаркава
Свою силу, витривалість, уміння демонстрували команди учасників. Свято пройшло на славу з найпозитивнішими емоціями. У підсумку кожен міг посмакувати козацьким кулішем та ароматним чаєм.
Слава Україні!🇺🇦