Вівторок 30 Квітня 2024

ПРОФІЛАКТИКА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

27 грудня 2023 року відбулась профілактична зустріч здобувачів освіти ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Тетяною  ДУЖАК.
         Учасники діалогу спілкувалися про попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх.
         Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.
         Учні отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

НАШІ ГЕРОЇ-ЗАХИСНИКИ

Слава Богу!🙏
  Слава Україні!🇺🇦
  Героям Слава!🇺🇦
        Це ті слова, які потрібно промовляти щодня, ні на мить не забувати про наших Героїв!
        27 грудня до ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” завітав на зустріч НІКОЛАС ДУБІНСЬКИЙ з учнями груп № 1, № 7, №18 та викладачами Ганна Москвітіна, Mila Kovalenko, Любов Ганич.
       Зустріч розпочалася Загальнонаціональною хвилиною мовчання, пам’яттю всіх Героїв, які віддали своє життя.