Здобувачі освіти групи №1 з викладачами Ганною Москвітіною та Людмилою Юрченко ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” познайомилися, відвідавши Черкаський художній музей, із творчістю Катерини ЛІСОВОЇ – київської художниці, мистецтвознавиці та її виставкою “Плакати воєнного часу”.
Її твори – свідчення сучасних історичних процесів, що відбуваються через поєднання минулого та теперішнього. Вони створені за допомогою цифрової графіки та художнього текстилю.