Субота 27 Липня 2024

Всеукраїнський Олімпійський день

🇺🇦Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічна спортивна подія, метою якої є пропаганда фізичної культури, спорту, олімпійського руху та популяризація здорового способу життя.
          Здобувачі освіти ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” долучилися до проведення даного заходу легкоатлетичним забігом🏃на 500 м.

РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!

У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей, в Україні проводиться фізкультурно-оздоровчий захід серед здобувачів освіти «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!».
        ✍️Мета заходу заохотити учнів та учениць до занять фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя і залучення учнівської молоді до рухової активності.
       🏃‍♀️⛹️Учні ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” долучилися до проведення заходу і взяли участь у руханці, виконуючи нескладні вправи, які допомогли їм зарядитися гарними емоціями.
        У відеоролику використано музичну композицію:
Alyona Alyona Feat. Jerry Heil — Teresa & Maria